Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Balerinki – Nieprzerwanie modne

Większość z Was na pewno nie zdaje sobie sprawy z faktu, że baleriny damskie to rodzaj obuwia, który ‘nie schodzi’ z wybiegów nieprzerwanie od 50 lat. Kobiety zakochały się w balerinach, gdy zobaczyły je na nogach ówczesnej gwiazdy Audrey Hepburn. Nie oznacza to oczywiście, że wcześniej nie były znane. Dużą popularnością cieszyły się również we Francji… w dziewiętnastym wieku.
Gdy mówimy o balerinach przed oczami stają nam najpiękniejsze paryskie zakątki. Buty te królują na wybiegach najwybitniejszych projektantów i znawców mody – Michaela Korsa czy Marca Jacobsa. Również i w tym roku baleriny podbiją wiosenne i letnie stylizacje.

Te płaskie buty doczekały się wielu rozmaitych modeli, dlatego trudno ująć je w sztywne ramy. Najpopularniejsze są baleriny z zaokrąglonymi noskami. Istnieją również typy sportowe, eleganckie, sportowe, wzorzyste czy bardziej stonowane. Dzięki temu sprawdzą się przy wielu okazjach.
Dzięki swojej uniwersalności baleriny można ubierać na praktycznie każdą okazję: do pracy, na spotkania biznesowe, na randkę, na spotkania ze znajomymi, do kina, na spacer z psem, czy też na zakupy. Ładne i wygodne buty sprawdzą się na każdą okazję, o czym zawsze warto pamiętać.

Leave A Comment