Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Buty na studniówkę ???

Buty na studniówkę przydadzą się każdej dziewczynie, która wybiera się na szkolną uroczystość, a nie dysponuje dużym budżetem. Buty, choć są jedynie dodatkiem do sukienki, z pewnością nie mogą być pozostawione przypadkowi – źle dobrane potrafią zepsuć cały efekt.
Prezentujemy ofertę butów na studniówkę, z której możecie skorzystać, jeśli szykujecie się na imprezę roku!

1. Klasyczna czerń

Możemy się domyślać, że prawdopodobnie blisko połowa dziewczyn na studniówce wybierze buty w czerni. To uniwersalna propozycja, która pasuje do wielu stylizacji i z której z powodzeniem możemy korzystać w przyszłości. W ofercie butów na studniówkę nie mogło zabraknąć klasyki.

 

2. Buty w kolorach  

 

Kiedy chcemy ubrać buty  w kolorze sukienki lub pójść na całość i stworzyć kontrast, przydadzą nam się szpilki w intensywnych kolorach. Fioletowa suknia i żółte buty to klasyka, a i do szarej kreacji nudne będą szpilki w tym samym odcieniu lub czarne. Przedstawiamy kilka propozycji butów w kolorach.

 

3. Awangarda w cenie

Szykowne, niecodzienne, zachwycające. Zakładając takie buty, możecie być pewne, że wyróżnicie się z tłumu. ❤

 

4. Buty w odcieniu nude

Nude, beże, kremy to najpopularniejsze szpilki od wielu sezonów. Żadne tak nie wyszczuplają i nie wydłużają nóg, dlatego jeśli zależy Wam na efekcie, musicie koniecznie wybrać taką parą. Ich kolejną ważną zaletą jest fakt, że pasują absolutnie do każdej sukienki – jeśli nie potraficie się zdecydować na kolor obuwia, możecie wybrać właśnie ten.

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do NajlepszeButy

Leave A Comment