Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Chcesz założyć nowe buty, ale boisz się bolesnych odcisków? Jest na to genialny patent!

Kupiłaś świetne buty z myślą o nadchodzącej imprezie, ale twój entuzjazm hamuje widmo bolesnych otarć i odcisków? Znamy ten problem. Większość kobiet nowe buty musi „odchorować”. Zanim but dopasuje się do stopy (albo stopa do buta) mija trochę czasu. Obuwie prosto ze sklepu to niemalże gwarantowane odciski. Okazuje się, że jest na to prosty sposób.

Nowe buty możesz szybko i łatwo „rozchodzić”, tak żeby wyjście nie zakończyło się katastrofą. W prosty sposób można pomóc obuwiu dopasować się do stopy. Potrzebne są do tego jedynie grubsze skarpetki, suszarka i chwila czasu. Patent można wykorzystać przed balem sylwestrowym lub jakimkolwiek ważnym wyjściem, gdzie chcemy pojawić się w nowych butach.

Jak szybko rozchodzić nowe buty?

Buty należy ogrzać za pomocą suszarki. Dzięki temu zrobią się bardziej elastyczne i skłonne do „współpracy” z naszymi stopami. Następnie zakładamy grube skarpetki, a na nie nowe buty. Chodzimy w nich po domu przez kilka minut. Dla pewności czynność można powtórzyć jeszcze kilka razy. To powinno w zupełności wystarczyć, żeby rozchodzić nowe obuwie i uniknąć bolesnych pęcherzy.

Dzięki temu prostemu trickowi nie musimy się już martwic, że buty zafundują nam bolesne rany i otarcia aż do krwi. Ten patent powinna znać każda kobieta.

Leave A Comment