Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Dobór i wykonanie butów weselnych.

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w naszym życiu. A więc nic dziwnego, że każda panna młoda chciałaby wyglądać w tym dniu wyjątkowo.

Dlatego też przygotowanie się do ceremonii nie jest takie proste i dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Piękna fryzura, elegancki i olśniewający makijaż, a do tego wszystkiego zjawiskowa suknia ślubna. Nie może zabraknąć również cudownej biżuterii.

Tak właśnie wyobraża sobie swój image prawie każda kobieta, kiedy myśli o chwili, gdy po raz pierwszy w życiu stanie na ślubnym kobiercu.

Do całkowitego szczęścia potrzebne są tylko wygodne i doskonale pasujące buty ślubne, które będą oddawały piękno i elegancje, ale także podkreślały nasz wyjątkowy styl. Podczas przedślubnych zakupów często zastanawiamy się jak dobrać te idealne buty do sukni ślubnej. A to, jak się domyślacie, nie jest proste.

Buty do sukienki na wesele razem wraz z innymi detalami powinny perfekcyjnie współgrać z twoją stylizacją. Musisz pamiętać, że oprócz wyglądu liczy się przede wszystkim WYGODA! W butach ślubnych spędzisz na pewno dużo czasu idąc do kościoła, czy tańcząc do rana wśród najbliższych i przyjaciół.

Dlatego tak ważne jest, by buty oddawały wysoki komfort przez cały czas trwania zarówno ceremonii ślubnej, jak i przyjęcia weselnego. Jeśli będziesz trzymała się naszych wskazówek, gwarantujemy, że przejście przed ołtarzem w dobrze dobranych ślubnych butach nie będzie takie straszne, a będzie to doskonały początek niezapomnianej i przede wszystkim wyjątkowej chwili w Twoim życiu.

Dobierając buty do sukni ślubnej, gdy panna młoda jest niższego wzrostu z pewnością wybierze buty na wysokich obcasach lub szpilkach. Należy jednak pamiętać, by dopasować je także do wzrostu pana młodego.

Jeśli czujemy, że w butach na wysokim obcasie nie damy rady funkcjonować przez tak długi czas, lepiej będzie, jeśli z nich zrezygnujemy, a wówczas możemy zastąpić szpilki płaskim obcasem lub butami na niskim obcasiku. Możemy również zaopatrzyć się w dwie pary butów: jedne na szpilkach bądź wysokim obcasie przeznaczone na ceremonię ślubną i drugie — wygodne buty na wesele. Nie musisz martwić się o to, że Twoje buty ślubne na płaskim obcasie są nieszykowane. Nawet taki buty, są projektowane w sposób taki, aby zachować elegancję i zachwycić wszystkich wokół.

Ważnym elementem w doborze butów na ten szczególny dzień jest rodzaj materiału, z którego będzie wykonane nasze obuwie. Może to być nie tylko skóra, lecz również satyna, atłas i wiele innych rodzajów.

Wiele kobiet uważa, że buty na wesele szybko się zabrudzą lub uszkodzą, jednak należy mieć na uwadze to, iż producenci tego typu obuwia dbają o to, by obuwie było dobrze zaimpregnowane i zabezpieczone przed różnymi czynnikami zewnętrznymi.  Buty tekstylne będą pasowały do szykownych sukni o klasycznych fasonach.

Jednak to buty ze skóry naturalnej  mają najwięcej zalet. Przede wszystkim są one praktyczniejsze niż buty wykonane z materiału. Jeśli przyszła panna młoda nie chce, aby buty posłużyły jej tylko jeden raz, białe skórzane obuwie z pewnością okaże się w tym przypadku strzałem w dziesiątkę. Obuwie wykonane ze skóry naturalnej są również doskonałe pod względem dopasowania się kształtu stopy. Zapewniają także właściwe oddychanie. Buty te można wykorzystać na inne okazje, po uroczystości.

Jednak decydując się na buty wykonane ze skóry, należy pamiętać, aby wybrać te, które nie będą wyglądały na zbyt ciężkie i masywne w porównaniu z suknią ślubną.

Niemal każda kobieta uwielbia eleganckie detale. Najlepszym sposobem w tym przypadku będzie dobór obuwia w ten sposób, aby znalazła się na nich oryginalna ozdoba. Mogą to być zarówno klamerki wykładane różnymi rodzajami kamienia lub błyszczące kokardy, jak i ozdobny, brokatowy obcas. Tutaj musimy pamiętać, by nie przesadzić, mimo, że ozdoba dodaje elegancji to warto zachować umiar.

Leave A Comment