Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

J. Wolski, buty dla modnych kobiet

Modne buty J. Wolski to jakość i styl

W asortymencie naszego sklepu oferujemy modne buty J. Wolski. Buty te cieszą się ogromną popularnością, ponieważ cechują się tak rzadko spotykanym nietuzinkowym wyglądem i niebanalnym charakterem.

Jak produkowane są buty J. Wolski?

Buty J. Wolski to buty z pasją. Projektowane i produkowane w Polsce ze skór naturalnych sprowadzanych z całego świata. Wiodącymi dostawcami skór do produkcji butów są Włosi, jednak do wyprodukowania niektórych, wyjątkowych modeli, stosuje się skóry naturalne z Azji czy nawet Ameryki Południowej! Produkcja butów odbywa się w całości ręcznie lub półautomatycznie. Każdy but tworzony jest z największą dbałością o detale, dzięki czemu są one tak wyjątkowe.

Marka J. Wolski

Marka J. Wolski pochodzi od imienia i nazwiska założyciela, człowieka z wi

zją i pasją Pana Jacka Wolskiego. Swoja przygodę z butami damskimi rozpoczynał w latach dziewięćdziesiątych gdzie od małego producenta butów, wyrósł na jednego z lidera branży produkcji obuwia skórzanego w Polsce. Było to możliwe nie tylko dzięki wytrwałości i uporowi. Klucz do sukcesu był prosty: buty muszą wyglądać lepiej niż z paryskich ulicy i być wygodniejsze niż buty oferowane przez konkurencję. Dzięki pasji i perfekcjonizmowi udało się połączyć te dwie przeciwstawne cechy. Każdy model butów J. Wolski, tworzony jest ręcznie w polskich fabrykach, rozlokowanych na terenie kraju. Przed wprowadzeniem konkretnego m

odelu, jest on starannie selekcjonowany i testowany pod kątem wygody użytkowania. Polscy projektanci, którzy odpowiedzialni są za to aby wciąż tworzyć nowe modele inspirują się zachodnimi trendami i nowinkami ze światowych pokazów mody. Dzięki czemu co sezon powstaje kilkaset nowych projektów. Na wiosnę i lato głównie są to wiosenne sandały i letnie szpilki , a na sezon jesienno zimowy zimowe botki oraz modne kozaki. Nie wszystkie buty trafiają do produkcji. Czujne oko właściciela, Pana Jacka Wolskiego czuwa nad tym, aby kolekcja zawierała tylko te modele butów, które spełnią oczekiwania wymagających klientek. Następnie są one sprawdzane przez modelki w praktyce pod kątem wygody użytkowania. Finalnie wybrane egzemplarze są jeszcze doszlifowane pod kątem detali i trafiają do produkcji. Taki sposób postępowania sprawa, że buty J. Wolski są absolutnie jedyne i wyjątkowe.

Ceny butów J. Wolski

Ciekawostką, jest to, że mimo wysokiej jakości i wyróżniającemu się designowi, udało się zachować optymalne ceny butów. Cena oczywiście jest wyższa niż butów produkowanych z materiałów syntetycznych, jednak pozostaje na poziomie, który jest akceptowalny dla szerokiego grona klientek. Tak poszukiwany wysoki stosunek jakości do ceny to jedna z cech charakterystycznych butów J. Wolski.

Leave A Comment