Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Jak nie zwariować w czasie trwania wyprzedaży!

Jeszcze trwa sezon wyprzedaży i kusi nas codziennie napisami o obniżkach i niższych cenach. Gdzie się nie obejrzymy widzimy „uciekające” procenty, niższe ceny. Jak nie zwariować?

Co mamy w garderobie!?

Zanim udamy się ostatecznie na zakupy czy to stacjonarne czy online? najlepszym pomysłem będzie zerknąć do swojej garderoby. Znajdują się tam czasem skarby, których mim chęci nie założymy jednak, nie pamiętamy o nich lub posiadamy już np. kilka białych bluzek, więc po co nam kolejna taka?! Warto więc zrobić sobie listę tego, czego potrzebujemy, czego nam brakuje w naszej garderobie. Nie dajmy się zwieść w każdym jednym sklepie – obniżkami. Dobrze zaplanowane zakupy okażą się na pewno satysfakcjonującymi zakupami.

Jakość towaru!

Aby upolować coś fajnego to okres wyprzedaży jest tym co nam to umożliwi. Największe jednak obniżki odczujemy przy zakupie produktów wysoko jakościowo np. : butów, torebek, okryć wierzchnich. Dobrze jest zaplanować wtedy nasze zakupy i zaopatrzyć się w to, co nam faktycznie potrzebne. Jakoś wykonania i dobra cena kuszą wtedy, ale na pewno będzie to zakup nie na jeden sezon, lecz na kilka.

Nie czekaj…

Kuszenie klienta zaczyna się stopniowo od 30%, 50% …. większość jednak czeka na magiczne -70%. Czasem te przeceny do -70% posiadają delikatne wady: delikatna rysa na torebce, naderwany koralik przy butach. Wynika to z tego, że rzeczy te były oglądane już steki razy i przechodziły z rąk do rąk, co skutkuje czasem jakąś drobną wadą. Poza tym, przy końcówce wyprzedaży, trudno jest upolować wybrany model, ponieważ zazwyczaj wszystko już jest wykupione. Jedyną szansą na uniknięcie tych problemów są zakupy online.

Zakupy – przyjemność

Czasami nie da się kupować rzeczy tylko niezbędnych mimo, że tak radziliśmy w punkcie pierwszym. Kuszące wyprzedaże i sezonowe trendy podsycają naszą chęć posiadania czegoś modnego w naszej szafie. Aby zakupy były udane czasami można pokusić się o zakup czegoś co nie będziemy koniecznie często nosić. Jeśli wpadły nam w oko konkretne sandałki lub szpilki to czasem warto sobie na to pozwolić. Zakupy mają sprawiać przyjemność, a fakt, że zapłaciliśmy za to mniejszą kwotę niż rzeczywista, tą przyjemność potęguje.

Czasem mimo sporządzonej listy, kupujemy coś spoza niej, gdyż dajemy się porwać wyprzedażom. Należy jednak pamiętać, iż zawsze istnieje opcja zwrotu towaru. Dzięki temu, możemy spokojnie przekonać się, czy faktycznie nasz eksperymentalny zakup był słuszny.

Na super okazje zapraszamy do: NajlepszeButy