Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Jak przygotować się do zakupów obuwia na jesień?

Wraz ze zmianą pory roku, zmienia się także nasz sposób ubierania. Czasem jest to naturalne przystosowanie się do zimnych dni, a czasem chęć wyrażenia swojego stylu i buty nie są wyjątkiem. Jeżeli uważasz, że potrzebujesz jesiennych butów dla siebie lub dzieci, dowiedz się jak kupić najlepsze.

1 Zrób listę ilu par butów będziesz potrzebować i jaki rodzaj. Jeżeli kupujesz buty dla dzieci, weź pod uwagę buty, które będą ubierane do chodzenia po szkole i na salę gimnastyczną oraz te, w których będzie dziecko chodzić na podwórko i do szkoły.

2 Wybieraj buty razem z dziećmi, aby uniknąć niespodzianek typu za małe buty lub źle dopasowane i niewygodne dla twojego dziecka. Albo wyrzutów, że kupiliśmy buty, które naszemu dziecko się nie podobają.

3 Zawsze mierz dokładnie oba buty, gdyż często u większości ludzi lewa stopa jest odrobinę większa od prawej.

4 Zaoszczędzisz czas i pieniądze śledząc ulotki reklamowe i ogłoszenia zanim zacznie się jesienny sezon, z których dowiesz się, jakie buty będą modne tej jesieni i ile będą kosztować. Tym sposobem będziesz mogła wcześniej zaplanować budżet wydatków.

5 Musisz być zorientowana, co jest modne w nowym jesienno-zimowym sezonie. Nie zawsze wszystkie trendy się zmieniają, niektóry fason butów zawsze jest odpowiedni. Buty bez pięty, czy drewniaki to buty zawsze modne na jesień, a zawsze popularne materiały to zamsz, tweed i płótno zazwyczaj w głębokich i mocnych kolorach.

Wskazówki
* Większość sklepów zaczyna praktykować oferowanie jednorazowych stopek do mierzenia butów, jeżeli nie możesz znaleźć, zapytaj o nie sprzedawcę. Często jednak są one odpłatne zatem lepiej wziąć sobie je z domu.