Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Jaki obcas pasuje najlepiej do jakiej figury?!

Wysokie szpilki czy buty na koturnie? Jak dobrać odpowiedni obcas, by korzystnie wyglądać? Wybór ten wpływa na nasz wygląd i może nam odjąć parę kilogramów!

czarne szpilki na platformie

Obcas przy okrągłej pupie i szerokich biodrach!

Wysokie to na pewno przede wszystkim! Wszystkie wysokie obcasy są idealne dla Ciebie. Wysoki obcas sprawi, że nasze nogi będą wyglądać na dłuższe. Należy jednak unikać butów sznurowanych, ponieważ one skracają nogi. Masywne, mocne sandały i szpilki dadzą dobrą przeciwwagę dla Twoich krągłości i te buty będą idealne.

Krótkie nogi!

Najlepsze będą wszystkiego typu szpilki wysokie i szpiczaste, ponieważ szpic wydłuży optycznie Twoje nogi. Trzeba tylko uważać, aby szpic nie był zbyt długi, bo może zakłócić proporcje między długością stopy a nogą.

Jeśli jesteś wysoka!

Z reguły wysokie Panie myślą, że są za wysokie na szpilki. Ale w płaskich butach dozwolone jest prawie wszystko. Jeśli obawiasz się, że będziesz za wysoka w szpilkach to noś płaskie obuwie. Jeśli natomiast jesteś mimo to miłośniczką wysokiego obcasa – szpilki – zakładaj śmiałohttps://www.najlepszebuty.com.pl/produkt/czolenka-j-wolski-320-bez-luska.

Jeśli jesteś plus size!

Jeśli boisz się, że nosząc szpilki będziesz rzucać się w oczy?! To pamiętaj, że to błąd. Powinny być nie za toporne ani nie za skromne.

Leave A Comment