Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Jakie buty do ślubu ?

Czas pomyśleć o idealnych butach ślubnych.Wybór odpowiedniego obuwia ślubnego jest bardzo trudny.
Jeśli na co dzień chodzisz w wysokich 12/13/15 cm obcasach to śmiało możesz sobie na takie pozwolić podczas swojego wielkiego dnia! Natomiast gdy chodzić w nich sporadycznie ( wesela, ważne bankiety)lub gdy całkiem ich unikasz zrezygnuj z nich na rzecz płaskich butów. Bo przecież masz czuć się komfortowo, pewna siebie!

Pamiętaj miej to na uwadze im większy rozmiar bucików,tym wyższa szpilka.

Wiele z Was powie pewnie, że prawdziwe buty ślubne muszą być drogie..a ja się z tym nie zgodzę. Jest wiele ładnych butów ślubnych z niższej półki, które może nie wyglądają w 100% jak te typowe dla Panny Młodej, ale za to możemy je zakładać jeszcze na inne okazje

Buty nowo zakupione, http://www.najlepszebuty.com.pl/kategoria/buty-damskie/ szpilki należy kilko krotnie rozchodzić sobie, chociażby w domu. Nie zostawiając tego na dzień ślubu, bo możemy bardzo szybko chcieć je zmienić.
To jest bardzo ważny punkt, ponieważ podczas przymiarek Twojej sukni ślubnej nie może ich zabraknąć. To one decydują o jej długości. Nie zastępuj je innymi, bo później Twoja suknia może być za krótka lub za długa- a przecież tego nie chcemy 1

Jeśli Twoje wesele jest na świeżym powietrzu to zaszalej z obuwiem ! Wysokie szpilki zastąp wygodnymi płaskimi butami. Np. Kowbojki,sandałki lub trampki. Jeśli już rozbolą nas nogi, lub nabawimy się pęcherzyków.Zawsze dobrze jest mieć drugą parę na zmianę.

uk-summer-wedding-shoes-2015-123Jeśli szukasz pantofli wykończonych koronką, to nie ignoruj tkaniny z której wykonana jest Twoja suknia ślubna. Najlepiej jest (oczywiście jeśli masz taka możliwość) wziąć kawałek tkaniny od krawca i wówczas wybrać się „na polowanie” bucików. Ważne jest również dopasowanie koloru pantofli do odcieniu Twojej sukienki. Nie każdy bowiem będzie tak „idealnie” pasował do bieli czy ecru.

Nawet jeśli nie planujesz bucików z odkrytymi palcami http://www.najlepszebuty.com.pl/produkt/czolenka-bravo-moda-1397-krem-perla  to pamiętaj, że pedicure jest konieczny. Jeśli nie dla wyglądu to dla własnego komfortu. Natomiast jeśli boisz się o odciski, obtarte piety, lub o to, że Twoje stopy będą ześlizgiwać się w zbyt wysokich szpilkach pomyśl o żelowych wkładkach lub odpowiednio dobranych poduszeczkach do szpilek, które zdecydowanie powinny rozwiązać ten problem.
Ubierz ślubne pantofle i ćwicz chodzenie w nich kiedy tylko się da. Na dywanie, na schodach, czy na polbruku przed domem. Załóż je ćwicząc pierwszy taniec! Przymierz na bosą stopę i na pończoszki.. Podskocz, podbiegnij, i przykucnij – niech wiedzą co je czeka 😉

To Najważniejszy Dzień w Naszym Życiu, a więc uśmiech nie może schodzić nam z twarzy nawet gdy będziemy musiały tańczyć boso !

 

collage-2016-06-23

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Leave A Comment