Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Modne buty – trendy wiosna 2018

 

Wiosna to idealna pora na przegląd obuwia. Modny, dobrze dobrany do naszej figury but to podstawa stylizacji. Ten sezon pod kątem obuwia uważam za naprawdę interesujący i różnorodny, wiele propozycji mnie zachwyciło. Część z nich przewijała się już na wybiegach w ostatnich sezonach z różnym natężeniem i jest dostępna w sklepach.

Tej wiosny alternatywą dla szpilek będą buty na słupku i klocku. To dobra wiadomość dla kobiet, które męczą się chodząc na szpilkach, ale wciąż nie chcą rezygnować z obcasów. But będzie dostępny w wielu kolorach i wysokościach, więc każda z Was znajdzie coś dla siebie.

Wiosną w naszych szafach nie może zabraknąć wygodnych balerinek. W końcu płaskie buty to dzisiaj niezbędnik na co dzień. W sklepach znajdziemy zarówno tanie, szmaciane modele oraz bardziej eleganckie – skórzane. Nie zabraknie również lordsów z ćwiekami czy bez, szpilek oraz sandałków w najróżniejszych kolorach.

Największym moim zaskoczeniem jest moda na sandałki w stylu sportowym, a nawet ortopedycznym. To największy hit tego sezonu. Nie wiem, czy mi się podobają bo wydają się trochę dziwne. Mimo to, pojawiały się na wielu pokazach mody. A sieciówki podchwyciły ten trend.

A wszystko to do kupienia tu https://www.najlepszebuty.com.pl/

Leave A Comment