Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Modne i wygodne sandały na upały. Teraz taniej z wyprzedaży!

Mamy pełnie lata, a wraz z nim upalne dni. W takie dni nasze stopy szybciej puchną i są bardziej narażone na otarcia. Odpowiednio dobrane obuwie w ten czas jet bardzo ważne i zapewni nam komfort użytkowania przez cały dzień. Oto nasz przegląd wygodnych i przewiewnych sandałów na płaskiej podeszwie, platformie, które idealnie sprawdzą się w czasie letnich tygodni.

Jakie wybrać?

Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał, z którego są wykonane sandałki. Wiadomo, że te ze skóry naturalnej są najbardziej odpowiednie dla naszych stóp. Skóra naturalna, nie powinna odparzać, czy obcierać, dlatego podczas zakupu warto sprawdzić, czy środek buta również został wykonany ze skóry.

Rodzaj podeszwy też jest ważny. Pamiętajmy, aby nie wybierać tych sandałków, na bardzo cienkiej podeszwie. Dlaczego? Przy nierównej nawierzchni, będziemy wyczuwać każde nierówności. Należy również zwrócić uwagę na fason danego sandałka, czyli na wszelkie suwaki, ozdoby, zapięcia czy jak zabudowana jest pięta, aby nie obcierały stopy.

Zobacz nasze HITY w SUMMER SALE!