Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Modne kolory, które powinny znaleźć się w szafie w 2021 roku

A oto siedem modnych kolorów na 2021rok.

1. Greenery

Greenery należy do modnych kolorów 2021 roku i jest soczysta jabłkowa zieleń. Oprócz tego według Instytutu Pantone jest kolorem przyszłości. Greenery można było zobaczyć na wielu pokazach różnych domów mody tj. Prada, Kenzo, Bally czy Michael Kors. Niektórych zdziwił wybór tego koloru i stawiali prędzej na kolor „Niagara” czyli klasyczny denimowy niebieski. Soczysta zieleń na pewno przyciąga spojrzenia, ale jest trudna do zestawienia.

kobieta

2. Pink Yarrow

Do trendów 2021 roku należy również kolor w stylu Barbie – róż! Jednym z projektantów, którz pokazali na wybiegu malinowe tony różu był Valentino. Zaleceniem jest, aby takie żywe kolory nosić od stóp do głów.

róż

3. Niagara

Niagara to subtelny kolor szaro-niebieski, który łatwo zestawić. Najlepiej prezentuje się w zestawieniu z jeansami, kremowymi tonami i bielą.

niagara

4. Lapis Blue

Kolejnym kolorem będącym trendy w 2021 roku to Lapis Blue czyli kobaltowy niebieski. Na pokazach często zestawiany z szarością, czernią lub bielą. Głównym plusem tegokoloru jest to, że pasuje on dosłownie każdemu: blondynce, brunetce, czy jasna karnacja, czy ciemna – każdemu będzie w nim do twarzy.

kobieta

5. Kale

Kale oznacza „jarmuż”. Kale jest kolorem (zieleń), który pasuje do dzianinowych części garderoby między innymi: cienki golf, kardigan. Najlepiej prezentuje się jednak z jeansami i bielą.

kolor zielony

6. Pale Dogwood

Co to za kolor? Pale Dogwood to delikatny róż, który oglądaliśmy w większości pokazów. Idealnie nadaje się na wieczorowe okazje. Przyjemy, wiosenny kolor!

delikatny róż

7. Primrose Yellow

Absolutnym hitem tego roku jest również słoneczny żółty. Najlepiej prezentuje się w zestawieniu: cerń, biel, szary lub jeans. Ważna uwaga: osoby z ciemną karnacją powinny wybierać ciemniejsze tony żółtego, a osoby z jaśniejszą karnacją cytrynowy żółty.

żółta róża

W naszym sklepie dostępne wszystkie kolory… Zapraszamy na Najlepszebuty

Leave A Comment