Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Modne obuwie damskie na lato

Wszystkie miłośniczki obuwia najbardziej czekają na sezon letni, ponieważ daje on największe możliwości, jeśli chodzi o różnorodność modeli, fasonów i rodzajów butów.Kiedyś niezwykle popularne, później uznawane za obciach i zapomniane – obecnie znowu wracają do łask. Mowa oczywiście o klapkach, które będą hitem nadchodzących sezonów. I choć wielu z nas będzie się trudno na nowo do nich przekonać, prawdą jest, że to obuwie, które idealnie sprawdza się podczas lata. Przede wszystkim jest najbardziej przewiewnym rodzajem obuwia, co ma ogromne znaczenie podczas upalnych miesięcy. Ponadto jest niezwykle wygodne – rzadko zdarzają się tu otarcia, ze względu na niewielką ilość materiału. I choć to buty tego typu najczęściej kojarzą się z plażą, będą świetnie prezentować się zarówno do luźniejszych stylizacji, jak i eleganckich kreacji.

Obowiązujące trendy jeżeli chodzi o obuwie damskie są nieco inne od tych, które panowały na naszych ulicach kilka lat temu. Niegdyś spotkać można było np. japonki, wykonane z pianki. Współcześni projektanci coraz chętniej prezentują swoje wariacje na temat klapek np. ze skórki, które nie tylko cechują się lepszą jakością, ale również dają miejsce na prezentację różnorodnych wzorów oraz krojów. Ponadto klapki na obcasie to kolejny krok w kierunku nietypowych połączeń. Ich wygoda to kwestia odpowiedniego doboru fasonu, ale na pewno niejedna z nas będzie miała taka parę w swojej szafie.

Nieco bardziej „zabudowanym” obuwiem, które już od wielu sezonów cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientek, są sandały. http://www.najlepszebuty.com.pl/kategoria/buty-damskie/sandalyklapki  To zdecydowanie buty uniwersalne, w których spotkać można zarówno młode dziewczyny, jak i dojrzałe kobiety. O ile w poprzednich sezonach królowały sandały zabudowane np. na pięcie, o tyle współczesne trendy uległy znaczącej zmianie – im mniej tym lepiej. Paskowe łączenia są niemal niewidoczne, a jednak tak skonstruowany but znacznie różni się od klapek czy balerin. Ponadto bardzo modne stają się buty z frędzelkami, co szczególnie można zaobserwować na przykładzie sandałów.

    Nieśmiertelne pozostają również baleriny, http://www.najlepszebuty.com.pl/kategoria/buty-damskie/baleriny  slip-on trampki http://www.najlepszebuty.com.pl/kategoria/buty-damskie/trampkislip-on   i espadryle http://www.najlepszebuty.com.pl/kategoria/buty-damskie/espadryle  chociaż i tutaj można zaobserwować pewne zmiany. Ich popularność spowodowała, że stały się bardzo modne.

   Mówiąc o lecie nie można nie wspomnieć o klasyce w postaci eleganckiej szpilki. http://www.najlepszebuty.com.pl/kategoria/buty-damskie/szpilki To para butów, która pojawia się w szafie każdej kobiety. W tym sezonie odchodzi się od jeszcze nie tak dawno modnych wysokich szpilek, a nawet koturnów. Obecne trendy to ukłon w kierunku kobiet, które szpilki lubią, ale nieco niższe – do 8 cm. Takie „obcasiki” pojawiają się w klasycznych modelach, jak i butach na pasku czy z odkrytym noskiem.

sandaly___c-270x360_136360

Zapisz

Leave A Comment