Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Muszkieterki zamszowe. Idealne do pracy?!

Naprawdę nie sądziliśmy, że to powiemy. Muszkieterki, czyli kozaki długie aż za kolano, mogą wyglądać stosownie również do pracy. I mamy na to doskonałe dowody! Muszkieterki to buty nieco trudne w stylizacjach. Wyraziste, zmysłowe, seksowne (szczególnie te na wysokich obcasach!) sprawiają, że wiele outfitów z nimi w roli głównej wygląda tanio i wulgarnie. A jednak! Blogerki modowe udowodniły nam, że stylizacje z muszkieterkami do pracy mogą wyjść nam na dobre. Zobaczmy sami!

Muszkieterki + klasyczne jeansy

To musi się udać! Jeansy, na górę sweter lub gładki t-shirt oraz marynarka to strój, który będzie dobrze funkcjonował w biurze. Czarne kozaki nawet na seksownej szpilce, wyglądają w tym zestawieniu bardzo elegancko i ani trochę wulgarnie!

Kozaki za kolano + sukienka

Nie dla dekoltów! Głęboki dekolt, dopasowana sukienka i Muszkieterki to gotowy przepis na wygląd, który nie chce osiągnąć żadna szanująca się kobieta 😉 Dlatego kiedy masz w swojej garderobie tak wyraziste buty, jak muszkieterki, wybieraj sukienki trapezowe, delikatne, raczej bez dekoltów. Tak dla równowagi.

Kozaki za kolano + spódnica

Podobna zasada jak z sukienkami – nie wybieraj mini. Mini i muszkieterki to zdecydowanie złe połączenie. Postaw na spódnice rozkloszowane, trapezowe, o zachowawczych, biurowych fasonach. Ołówkowa spódnica, generalnie dobra do biura, w tym zestawieniu nie będzie dobrze wyglądać.

Muszkieterki do pracy?
 A jednak!

 

Leave A Comment