Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Najlepsze buty na okres przejściowy dla każdej kobiety — modne sztyblety

Sztyblety to klasyczne buty na każdą okazję, na spacer lub szybkie zakupy. Zapewniają wygodę i nienaganny wygląd. A co więcej – pasują niemal do wszystkiego.

Idealne do wiosennych spodni — skórzane sztyblety

Najbardziej charakterystycznym elementem sztybletów jest elastyczna guma wszyta z dwóch stron środkowej części cholewki. Te buty wyróżnia prostota, dzięki czemu tak dobrze pasują do zestawów ubrań na co dzień, ale eleganckie modele włożysz też do damskiego garnituru.

Modne sztyblety — klasyczne czy fantazyjne?

Równie modne są gładkie, pełne minimalizmu sztyblety, które nawiązują do obuwia męskiego i jeździeckiego, jak i modele ozdobione biżuteryjnymi dodatkami. Sztyblety to jednak na ogół proste obuwie, o którego wyglądzie decydują: kształt noska, obcas, wysokość i szerokość cholewki. Najbardziej klasyczne sztyblety są dopasowane, wykonane z naturalnej skóry licowej, sięgają nieco ponad kostkę i mają płaską podeszwę z delikatne zaznaczonym obcasem.

Idealne sztyblety — klasyka zawsze obowiązuje

Ponadczasowe sztyblety uwielbiamy za wygodę, styl i klasyczny wygląd. Ich podstawowy kształt i fason nie zmienia się od lat, ale różnorodne detale, oryginalne faktury i kolory sprawiają, że te praktyczne buty nigdy nie stały się banalne.

Dla każdej kobiety — modne sztyblety

Sztyblety to buty najchętniej wybierane jako buty do codziennego noszenia. Wsuwasz w nie nogi i możesz iść. Płaska podeszwa lub niewielki obcas to najwygodniejsza opcja. Co ciekawe – z pozoru płaskie sztyblety z grubszą podeszwą i subtelnie zaakcentowanym obcasem mogą dodawać nawet kilka centymetrów wzrostu, jeśli tylko wybierzemy model o odpowiednich proporcjach. Nie są polecane dla niskich kobiet ze względu na płaską podeszwę i krój cholewki, ale dopasowane, ciemne buty noszone np. z klasycznymi rurkami w czerni to neutralny zestaw dla każdego typu sylwetki.

Sztyblety nie przestają być modne

Najchętniej wybierane buty na okres przejściowy muszą być wytrzymałe, odporne na wilgoć i równocześnie łatwe w pielęgnacji. Najlepszy wybór to obuwie ze skóry licowej. Odpowiednio zabezpieczone, skórzane sztyblety potrzebują jedynie przetarcia chusteczką, aby odzyskać nienaganny wygląd. Dlatego, jeśli potrzebujesz butów, w których komfortowo spędzisz cały dzień i zawsze będą się prezentować perfekcyjnie – nie zapominaj o sztybletach.

 

Leave A Comment