Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Noworoczne postanowienia: kupić nowe wygodne buty!

Zakup wygodnych butów to najlepsze postanowienie na Nowy Rok

Z okazji nowego roku i nowych postanowień, każdej z nas przyda się para wygodnych butów.  Styczeń to także okres karnawałowej zabawy, to także czas w którym kupujemy kolejne buty do całonocnych szaleństw.  Wędrując po centrach handlowych w poszukiwaniu idealnych szpilek należy pamiętać o kilku złotych zasadach ich kupowania:
  1. Buty to jeden z podstawowym elementów naszej garderoby, dobre klasycznie szpilki w czarnym

    odcieniu, najlepiej z prawdziwej skóry są inwestycją na lata. Ich minusem jest nie wątpliwe cena, ale do czego są  wyprzedaże?

  2. Wygodny but nie musi być na niskim obcasie. Kilkunasto centymetrowe szpilki mogą okazać się równie wygodne. Zależne jest to od umiejscowienia go dokładnie po środku pięty, wyprofilowaniu buta, a także stabilności obcasa i jego szerokości.
  3. Należy dobrać odpowiedni rozmiar. Najlepiej wybrać się na zakupy z samego rana gdy nasza stopa nie jest opuchnięta po całym dniu.
  4. Dobrze jest także  dobrać szerokość obcasa do naszej sylwetki. Dla szczupłych pań polecane są wąskie obcasy, zaś dla tych z większą ilością ciałka buty tak na tzw. słupku.
  5. Kolor buta ma także znaczenie. Jeśli z jakich powodów chcemy wydłużyć optycznie naszą nogę. Latem  i wiosną najlepiej wyeksponujemy je kolorem beżowym, natomiast zimą wydłużymy je za pomocą ciemniejszych rajstop, w połączeniu z czarnymi szpilkami.

Początek roku to dobry czas na zakup butów

Z tymi radami warto wyruszać do sklepów, po kolejne zdobycze.
A jak mawiała ponadczasowa ikona i symbol seksu Merlin Monroe daj dziewczynie odpowiednie buty, a podbije świat.  Wy także podbijajcie ten 2019 rok  w nowych pięknych szpilkach i nie zapominajcie, że najlepszym do nich dodatkiem jest uśmiech.

Leave A Comment