Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Obowiązkowe akcesoria do butów

Akcesoria do butów są różne. Warto więc wiedzieć, co kupić, aby niepotrzebnie nie wydawać pieniędzy, a jednocześnie móc odpowiednio zatroszczyć się o swoje obuwie.

Prawidła

To obowiązkowy element wyposażenia każdego, kto nie chce, aby jego buty szybko się pozałamywały. Prawidła takie jak te zaprezentowane na obrazu idealnie sprawdzają się w przypadku półbutów i pantofli. Po zdjęciu butów ze stóp prawidła wkłada się do ich wnętrza. Buty zachowują swój ładny kształt, a my nie musimy obawiać się, że pokryją się nieładnymi załamaniami. W sprzedaży dostępne są również prawidła do kozaków z wysokimi cholewkami. W tym wypadku są one szczególnie istotne, gdyż po zdjęciu z nogi cholewka bardzo silnie się załamuje i to nawet w kilku miejscach.

Zapiętki

To propozycja doskonała przede wszystkim dla kobiet. Zapiętki wkleja się w miejscu, w którym but styka się z piętą. Ich obecność sprawia, że buty nie obcierają. To świetne rozwiązanie, jeśli zakupiona para szpilek uwiera piętę i sprawia, że chodzenie w niej jest mało komfortowe.

Wkładki przeciwpotliwe

To z kolei rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy mają problem z nadmiernym poceniem się nóg. Taka wkładka ogranicza potliwość, a tym samym zmniejsza ryzyko powstawania niemiłego zapachu podczas noszenia butów. Wkładki mają uniwersalny rozmiar, dzięki czemu można idealnie dopasować je do własnej stopy. Wystarczy sięgnąć po nożyczki.

Bezbarwny czyścik

Czyścik bezbarwny zamknięty w estetycznym opakowaniu  to zawsze warto mieć przy sobie. Doskonale sprawdzi się, kiedy buty trzeba wyczyścić, a nie jesteśmy już w domu. Z takim czyścikiem w każdej sytuacji nasze buty będą lśniły czystością. Opakowanie sprawia, że czyścik długo nie wysycha, przez co można używać go wielokrotnie.

Pasta

To podstawa każdego, kto chce troszczyć się o swoje buty. W sprzedaży dostępne są pasty w różnym kolorze i zawierające różne składniki. Dzięki temu nie ma żadnych trudności z dobraniem pasty do posiadanych butów. Do pasty niezbędna jest szczoteczka, przy pomocy której środek będziemy nakładać na buty.

Wymienione akcesoria to oczywiście nie wszystko, w co można się zaopatrzyć. Zaprezentowaliśmy najbardziej podstawowe elementy wyposażenia każdego, kto chce zadbać o swoje obuwie. Na akcesoriach do butów nie warto oszczędzać  dzięki nim w butach będzie się nam chodziło wygodnie, a one same dłużej zachowają swój idealny wygląd.

Leave A Comment