Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Pomadka do ust i buty – 4 nieznane zastosowania

1. Pomadka do ust chroni przed odciskami
Czasami będąc na mieście nagle orientujesz się, że nowe buty wcale nie są tak wygodne, jak by się wydawało. Zanim nabawisz się odcisków na piętach czy w miejscach, gdzie na skórę naciskają paski czy zapięcia, posmaruj je pomadką do ust. Powinno pomóc, przynajmniej na pewien czas
2. Pomadka do ust usuwa zadrapania na butach
Skórzane buty są piękne, eleganckie, trwałe, ale to nie znaczy, że nie da się ich zarysować. Jeśli na Twoich ulubionych butach pojawiły się ryski i zadrapania, posmaruj je pomadką do ust. Sama się zdziwisz, kiedy staną się o wiele mniej widoczne! Ten sam trik możesz stosować na skórzanych torebkach, pasach, czy nawet meblach. Pomadka dodatkowo doda im blasku.
3. Pomadka do ust zapobiega rozwiązywaniu się sznurówek
Jak poradzić sobie z problemem rozwiązujących się sznurówek?
Znowu to samo – jesteś w biegu, ale zatrzymują Cię rozwiązane buty? Jeśli ten scenariusz się powtarza, skorzystaj z pomadki do ust – zwyczajnie posmaruj nią już zawiązany supeł. Z każdym ruchem zamiast się rozluźniać, będzie się zaciskał mocniej. Rozwiązane sznurówki już Ci nie grożą.
4. Pomadka do ust na zacięty suwak butów
Lubisz kozaki albo botki z suwakiem? Więc pewnie wiesz, jak suwaki w takich butach lubią się zacinać. Nie możesz ruszyć zamka ani w górę, ani w dół? Nie szarp, bo jeszcze coś zepsujesz. Zamiast tego posmaruj ząbki suwaka pomadką. Powinno pomóc. ?

Leave A Comment