Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Sylwestrowe imprezy? Jakie buty? ? ?

Buty to bardzo ważny element każdej stylizacji. Ostatni dzień starego roku i pierwszy nowego, tradycyjnie żegnamy i witamy w jak najpiękniejszej oprawie. Jakie buty na sylwestra wybrać? Wszystko zależy od sukienki i miejsca, w którym będziesz spędzać ten wieczór. Zarówno na domówce, jak i na imprezie plenerowej, chcemy przecież wyglądać dobrze.

1. Jakie buty na sylwestra wybrać: Plener

Jeśli Nowy Rok będziesz witać na miejskim rynku, musisz wybrać koniecznie buty odpowiednie do takiej okazji czyli kozaki. W tym wypadku najważniejsze jest, żeby buty pasowały bardziej do płaszcza, niż do sukienki, która ukryta będzie pod warstwą wierzchnią. Nie muszą być jednolite kolorystycznie z płaszczem, a wręcz przeciwnie – mogą nawiązywać do szala lub czapki.

2. Jakie buty na sylwestra wybrać: Bal

Przetańczenie całej nocy to najlepszy możliwy scenariusz udanego balu sylwestrowego. Koniecznie musisz wybrać więc buty nie tylko eleganckie, ale również wygodne, takie, w których bez problemu możesz przetańczyć całą noc. Na sylwestra 2018/2019 polecamy metaliczne szpilki, wydłużający nogi nude i klasyczną czerń.

3. Jakie buty na sylwestra wybrać: Impreza w domowym zaciszu

Domowa impreza to z jednej strony pokusa do założenia kapci, z drugiej strony czegoś zupełnie odwrotnego – arcywysokich i spektakularnych szpilek, na które w normalnych okolicznościach byśmy się nie odważyły. W domu raczej będziemy siedzieć, do tańca w domu zrzucić buty nie jest problemem – możesz więc zaszaleć ze szpilkami i to właśnie Ci polecamy. Jak nie teraz, to kiedy?

Jakie szpilki na sylwestra wybrać? Takie, na jakie możemy sobie pozwolić! Zwróć uwagę nie tylko na swoją stylizację, ale i na miejsce, do którego się wybierasz. Ważne, żebyś tego wieczoru czuła się pięknie i wyglądała zjawiskowo, ale nie zapomnij o rozsądku i weź ze sobą baleriny na zmianę. Wszystko po to, aby w ten wieczór, bawić się najlepiej, jak to jest możliwe – na obcasach i bez nich  ?

Leave A Comment