Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

SZPILKI wiosna 2017 – „Bo we mnie jest seks…” ❤️

W życiu każdej kobiety są takie rzeczy, którym nie sposób się oprzeć np. czekolada. Czy chcemy czy nie, raz na jakiś czas musimy sięgnąć po jakieś słodkości. Dlaczego? Bo tak. Podobnie jest z butami. Niezależnie od tego, czy stawiamy na wygodę i prostotę, czy też lubimy ‘zaszaleć’… Są takie modele, po które sięgniemy bez zastanowienia. Na ich widok szybciej bije nam serce. Nieważne, że dzień wcześniej kupiliśmy zupełnie inny rodzaj – te zawsze się przydadzą. Mowa oczywiście o… szpilkach. Ale uwaga – nie o byle jakich. O wyjątkowo kobiecych, niesamowicie seksownych szpilkach, absolutnym atrybucie kobiecości.

Można śmiało stwierdzić, że  szpilki to broń masowego rażenia – dodają pewności siebie i seksapilu. W połączeniu z odpowiednią kreacją sprawiają, że nie sposób nam się oprzeć. Bądźmy szczerzy – szpilki  pasują nawet do dżinsów.

Szpilki są wyjątkowe, bowiem pasują do każdego stroju i na każdą okazję. Oczywiście są wyjątki, ale czy to nie wyjątek potwierdza regułę? Drogie Panie, specjalnie dla Was przygotowałam zestawienie najseksowniejszych, a zarazem najmodniejszych  szpilek, jakie możemy znaleźć w sklepie!

Leave A Comment