Blog NajlepszeButy

Bez kategorii

Sztyblety

Buty dla kobiet na jesień to sprawa sporna. Istnieje wiele pięknych rodzajów i modeli i nie da się jednoznacznie ogłosić, że ten i ten but będzie tym wymarzonym w sezonie jesień/zima 2023/24. Tymczasem trzeba się szybko decydować. Zimne powietrze przywiało do polski chmury i opady deszczu. Cieszy to być może grzybiarzy, ale nie panie, które muszą dopiero znaleźć dla siebie tę wymarzoną parę butów.

Jesień. Nadeszła prawdziwa jesień, czuć ją w środku Polski i jednocześnie czuć ją w sklepach. Na półkach – a także w sklepach online – pojawiło się wiele nowych par butów za kostkę, omawianych wcześniej kaloszy czy kozaków. Na te ostatnie zwłaszcza jest jeszcze za ciepło. Ale nie na sztyblety.

Sztyblety – buty z historią i… charakterem

Sztyblety definitywnie powinny kojarzyć się nam z butami do jeździectwa. Te wygodne obuwie nazywane jest jeszcze rollingstonkami oraz beatlesówkami – od dwóch popularnych zespołów, dzięki którym znacznie zyskały na popularności, zwłaszcza w Ameryce. Teraz moda na nie nie słabnie, wręcz przeciwnie. Są pożądanym towarem na każdej półce sklepowej, także w Internecie. Zazwyczaj wybieramy buty w kolorze ciemnym, czarnym lub granatowym, ale w tym roku modne są również typowo jesienne kolory. Żółcie, pomarańcze i czerwienie. Sztyblety w tych kolorach zapewnią wam dobry humor i pokażą wasz modowy charakter. Tego jesteśmy pewni!

Sztyblety – jak się ubrać?

Na to pytanie, chociaż bardzo subiektywne, można spróbować odpowiedzieć. Podejmiemy się tej odpowiedzi, przekazując nasze propozycje na stylizacje tej jesieni. Jeżeli kupujecie ciemne sztyblety, warto poszaleć z kurtką lub… płaszczem. Chociaż sztyblety i płaszcz może być połączeniem trudnym, warto jednak się tak ubrać. Dlaczego? Taki strój doda wam pewności siebie i ekstrawagancji na każdym wyjściu. Sprawi, że będziecie w centrum uwagi. Także wtedy, kiedy do pięknego, musztardowego płaszcza dołożycie buty w kolorze bordo, mocno odcinającym się na tle jesiennej szarugi. Pomysłów jest wiele. Każdy z nich jest wart zainteresowania oraz inwencji twórczej!